Náramek ze zlomků olivového jadeitu
search
  • Náramek ze zlomků olivového jadeitu

Náramek ze zlomků olivového jadeitu

49,59 Kč

Náramek ze zlomků jadeitu cca 18cm

Počet

Tento náramek ze zlomků olivového jadeitu je unikátním klenotem, který spojuje přírodní krásu s ručním uměleckým zpracováním. Každý kousek je pečlivě vyroben a designován s láskou ke detailu, čímž vytváří nádherný a osobitý šperk.

Použití zlomků olivového jadeitu dává tomuto náramku jedinečnou texturu a barvu. Každý kámen má svou vlastní přírodní kresbu a tón, což zaručuje, že každý náramek je originální a nenapodobitelný. Zlomky jadeitu jsou pečlivě vybrány a upraveny, aby se dokonale doplňovaly a vytvářely harmonický celek.

Jadeit je kamenem, který je spojován s klidem, harmonií a prosperitou. Když nosíte tento náramek, připomíná vám vaši schopnost nalézt rovnováhu a mír ve svém životě. Je to také symbol dobrého zdraví a štěstí. Noste tento náramek jako ochranný amulet, který vám dodává sílu a optimismus.

Ruční výroba tohoto náramku zajišťuje nejen kvalitu a preciznost, ale také dodává šperku osobní charakter. Každý kámen je pečlivě zpracován a upraven s ohledem na nejvyšší standardy. Náramek je navržen tak, aby byl pohodlný a přiléhající, což vám umožňuje nosit ho s radostí po celý den.

Tento šperk je skvělým doplňkem pro různé příležitosti. Jeho přírodní půvab a unikátní design dodávají jemnou eleganci každému vašemu outfitu. Můžete ho nosit samostatně jako výrazný klenot, nebo ho kombinovat s dalšími náramky, aby vytvořil vrstvený a moderní vzhled.

Noste tento ručně vyrobený náramek ze zlomků olivového jadeitu s hrdostí a nechte ho vyprávět příběh vaší jedinečnosti a vášně pro přírodní krásu. Jeho jednoduchost a zároveň sofistikovanost zanechávají dojem, a vy budete s radostí nosit tento krásný šperk, který vám přináší radost a štěstí.

zlomkyolivac
10 ks
Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.