Srdce Sodalit
search
  • Srdce Sodalit

Srdce Sodalit

132,23 Kč

Srdce Sodalit velké cca 4cm

Počet

Toto kamené srdce z brazilského sodalitu je pozoruhodným klenotem, který nás zasvěcuje do krásy přírody a kouzla drahých kamenů. Každý kus sodalitu byl pečlivě vybrán pro toto srdce, aby představoval jeho unikátní charakter a výraznou krásu. Zářivá modrá barva a bílé pruhy tohoto brazilského sodalitu připomínají jasné nebe a nekonečné oceány, což dodává tomuto srdci osobité kouzlo.

Srdce z brazilského sodalitu bylo vytvořeno s láskou a péčí, každý kámen byl ručně opracován, aby dosáhl perfektního tvaru a hladké povrchu. Srdce se tak stává nejen nádherným šperkem, ale i příjemným předmětem, který můžete držet v ruce a cítit jeho energii.

Kámen sodalitu je často spojován s klidem, harmonií a duchovním rozvojem. Toto srdce nás přibližuje k tomuto drahokamu a jeho blahodárným účinkům. Sodalit podporuje klidné myšlení, jasné vyjadřování a zvyšuje naši intuici. Tento klenot nás povzbuzuje k nalezení vnitřní rovnováhy a spojení s naším vlastním já.

Kamené srdce z brazilského sodalitu může být skvělým dárkem nebo osobním šperkem, který nás připomíná krásu a sílu přírody. Můžete ho nosit na krátkém řetízku, aby zdůraznil vaše srdce a citovost, nebo ho umístit na přívěsek, abyste ho mohli mít stále blízko u srdce. Nechte tento klenot zazářit ve vaší sbírce a nechte se unést jeho jedinečným kouzlem brazilského sodalitu.

srdcesodalit
5 ks
Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.