Náhrdelník "Srdeční záležitost"
search
  • Náhrdelník "Srdeční záležitost"

Náhrdelník "Srdeční záležitost"

818,18 Kč

Náhrdelník se skládá z poměděného listu keře Ruskus Izrael, červeného jaspisu a komponentů z chirurgické oceli.

Počet
Poslední kus skladem

Ponořte se do světa přírodní krásy a elegancie s tímto úchvatným náhrdelníkem, který je vytvořen kombinací pokoveného přírodního listu keře Ruskus Izrael, komponentů z chirurgické oceli a vzácného červeného jaspisu. Tento šperk je nejen nádherným doplňkem, ale také výrazem vaší individuality a lásky k přírodě.

Centrálním prvkem tohoto náhrdelníku je list keře Ruskus Izrael, který prošel pečlivým procesem pokovení, aby získal svůj unikátní vzhled. List je zpracován s precizností a šetrností k přírodě, aby zachoval svou přirozenou strukturu a detaily. Pokovení mu dodává vznešený lesk a ochranu proti oxidaci, takže můžete nosit tento šperk sebevědomě a s jistotou, že bude dlouho krásný.

Chirurgická ocel, která tvoří komponenty náhrdelníku, přidává pevnost a trvanlivost. Je to kvalitní materiál, který odolává opotřebení a je hypoalergenní, což znamená, že je vhodný pro všechny, včetně těch se citlivou pokožkou. Tyto komponenty doplňují design náhrdelníku a přidávají moderní a stylový prvek, který ho činí více výrazným.

Aby byl náhrdelník ještě výjimečnější, byl doplněn červeným jaspisem. Červený jaspis je kamenem síly a vitality, který zesílí vaši energii a přináší odvahu a sebevědomí. Jeho intenzivní barva přidává do náhrdelníku zářivý a živý prvek, který upoutá pozornost a dodává mu osobitý šarm.

Tento náhrdelník je vynikajícím způsobem, jak vyjádřit svou lásku k přírodě a zároveň nosit elegantní a sofistikovaný šperk. Jeho kombinace přírodního listu, chirurgické oceli a červeného jaspisu vytváří harmonii mezi přírodními a moderními prvky. Být nošením tohoto šperku vyjádříte svou jedinečnost a smysl pro styl.

Přidejte kouzlo přírody a záře šperků do svého života s tímto nádherným náhrdelníkem. Bude to nejen výrazem vaší osobnosti, ale také skvělým doplňkem pro každou příležitost. Dejte svému outfitu šmrnc a nechte tento náhrdelník vyzařovat krásu a eleganci, kterou si zasloužíte.

Samotný list je poměděný, ošetřený proti oxidaci a nakonec obarvený a zalakovaný kvalitním finálním lakem. Je dostatečně pevný na celodenní nošení i na večerní párty.

srdecnizalezitost
1 ks

Parametry

Barva
Stříbrná
Druh šperku
Náhrdelník
Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.