Srdce Olivový Jadeit
search
  • Srdce Olivový Jadeit

Srdce Olivový Jadeit

132,23 Kč

Serdce olivový jadeit cca 4cm

Počet

Toto kamené srdce z olivového jadeitu je klenotem, který do vašeho prostoru přináší krásu a půvab přírody. Jadeit je známý svou výraznou zelenou barvou, která je ve variantě olivového odstínu ještě zářivější a přitažlivější. Každé kamené srdce bylo vyrobeno s pečlivostí a ručním zpracováním, aby zachovalo svou unikátnost a přirozenou krásu.

Olivový jadeit, který tvoří toto srdce, je kamenem harmonie a vyváženosti. Jeho zelená barva symbolizuje přírodu, růst a obnovu. Toto srdce tak představuje spojení s přírodou a připomíná nám její sílu a sílu obnovy. Umístěte toto kamené srdce na významné místo ve vašem domově nebo pracovním prostředí, a připomínejte si tak denně přítomnost přírody a klidu.

Ruční zpracování tohoto kameného srdce z olivového jadeitu bylo provedeno s precizností a láskou k detailu. Každý kámen byl vybrán s ohledem na jeho vysokou kvalitu a unikátní charakter. Srdce má hladký povrch a zaoblené tvary, což dodává dekoraci jemnost a elegance.

Toto kamené srdce z olivového jadeitu může sloužit jako krásná dekorace na poličce, stolku nebo na okenním parapetu. Jeho přítomnost bude zaujímat pohledy a přidá vášmu prostoru přírodní šmrnc. Můžete ho také umístit na speciální místo, které vám připomíná klid a harmonii, nebo jako dárek pro blízkou osobu, kterou chcete potěšit a předat jí pocit přírodní krásy.

Toto kamené srdce z olivového jadeitu je nejen esteticky přitažlivou dekorací, ale také vyzařuje pozitivní energii a klid. Nositelům přináší harmonii a vyváženost a připomíná, jak je důležité si udržovat spojení s přírodou. Nenechte si ujít příležitost získat tuto nádhernou dekoraci do vašeho prostoru a nechte se okouzlit její přírodní krásou a významem.

srdceolivac
5 ks
Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.