• Vyprodáno
Jehlice do vlasů "Kočičky"
search
  • Jehlice do vlasů "Kočičky"

Jehlice do vlasů "Kočičky"

1 256,20 Kč

Jehlice do vlasů se skládá z poměděné větvičky s kočičkami a pevného měděného drátu.

Počet
Vyprodáno

Tento ohromující šperk do vlasů je dokonalým spojením krásy a funkčnosti. Jehlice, která ho doplňuje, se táhne na délku přibližně 20 cm a nabízí vám možnost nosit ho s elegancí a stylem. Tento šperk je vyroben kombinací pokovené přírodniny a pečlivě zpracovaného drátu, který zajišťuje jeho pevnost a snadné uchycení do vlasů.

Samotná větvička, která je hlavním prvkem tohoto šperku, prošla řadou precizních procesů, které zajistily jeho kvalitu a odolnost. Nejprve byla poměděna, což zajišťuje ochranu proti oxidaci a zároveň podtrhuje její přírodní krásu. Poté byla s mistrovskou pečlivostí obarvena, aby se dosáhlo žádoucího odstínu, který podtrhuje vaši osobnost a dodává šperku unikátnost. Nakonec byl povrch větvičky ošetřen kvalitním finálním lakem, který dodává zářivý lesk a chrání ji před vnějšími vlivy.

Tento šperk je navržen tak, aby vydržel nejen celodenní nošení, ale také nepřehlédnutelně zazářil na večerních oslavách či párty. Díky své pevnosti a odolnosti se nemusíte obávat, že by se během dne nebo večera poškodil či ztratil svůj půvab. Jeho design je tak univerzální, že ho můžete nosit každý den, při speciálních událostech či jako výrazný prvek svého večerního účesu.

Představte si, jak krásně se tato jehlice do vlasů zahalí mezi vaše prameny a dodá vašemu účesu dokonalou eleganci. Buďte hrdí na svůj jedinečný šperk, který kombinuje přírodní prvky s precizním řemeslem. Jeho pokovení přírodním listem zajišťuje spojení s přírodou a dodává vám pocit jedinečnosti.

Nezapomeňte si dopřát tento skvostný šperk do vlasů. Vytvořte si osobitý styl a zařte s důvěrou a elegancí. S touto jehlicí budou vaše vlasy doslova ozdobou a vy se budete cítit neodolatelně každý den.

kocicky

Parametry

Barva
Zlatá
Druh šperku
Ozdoba do vlasů
Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.